İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIĞI


SİZİNLE ÇALIŞACAK PROFESYONEL TAKIM ARKADAŞI MI ARIYORSUNUZ ?

TourDay profesyonel bir kadro tarafından size hizmet verebilmek amacı ile kurulmuştur.

Seçme ve yerleştirme süreçlerinizde, zamanınızı efektif kullanabilmeniz ve amacınıza en uygun iş gücüne ulaşabilmeniz için yanınızdayız. İşe aldığınız personel ile ilişkilerinizin uzun soluklu ve kalıcı olması bizim için en önemli önceliklerden biridir.

TourDay İnsan kaynakları kanalıyla işe aldığınız çalışanlar, sizi en iyi şekilde temsil ettiğimiz ve kurum kültürünüze en uygun eşleştirmeyi yaptığımız için sizinle uzun soluklu bir yolculuğa çıkacaklardır.

Titizlikle yürüttüğümüz üst düzey seçme ve yerleştirme sürecimiz, mülakatlar ve kapsamlı referans kontrollerinden oluşur. Bu sayede, sadece sizin ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan CV' lerin size sunulması garanti edilerek, yalnızca en uygun adayları görmeniz ve değerli vaktinizden tasarruf etmeniz sağlanır.TourDay İnsan Kaynakları geniş aday veri tabanıdüzenli olarak güncellenir ve kendiişlerinde eniyi olan çok çeşitli profesyonelleri içerir.

Sizinle çalışacak doğru kişiyi bulmak için, olası adayları aramayı seçmeyi ve görüşmeyi, bırakın sizin adınıza biz yapalım.

Hangi sektörde faaliyet gösteriyorsanız gösterin doğru adayı bulmanıza yardımcı olalım.

ÖĞRENCİ SERVİS TAŞIMACILIĞI


Öğrenci taşımacılığında seçkin ve profesyonel bir kadroya sahip olan firmamız bünyesinde mevcut araç filosu ve yeterlilik sertifikalarına sahip konularında uzman personeli ile profesyonel olarak hizmet sunmaktayız.
Deneyimli personel, konforlu araçlar ve yüksek teknoloji ile desteklenen öğrenci taşıma sistemi, maksimum düzeyde güvenlik ve memnuniyet esası göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

TourDay Turizm’in önceliği olan Huzurlu Taşımacılığı sağlamak için araçta bulunan sürücü ve rehber personelin ilgili eğitimlerini almış olması sağlanacaktır.
TourDay Turizm’ in önceliği çocuklarımızın güvenliğidir.
Öğrencilerimiz sabah evlerinden alınıp okul bahçesine bırakılacak, akşam ise yine okul bahçesinden alınıp evlerine bırakılacaktır. Öğrencilerimiz, Velinin onayı olmadan kesinlikle başka duraklarda bırakılmayacaktır.
Öğrenci ve Personel adres listeleri tarafımıza iletildiği takdirde deneyimli elemanlarımız tarafından yapılacak ücretsiz güzergâh çalışması sonucunda maliyet, personel memnuniyeti ve güzergâh kısalığı bakımından ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaya hazır olduğumuzu bildirmek isteriz.

Açacağınız Taşımacılık, Yemek, Kantin ve Temizlik Malzemeleri ihalelerine katkıda bulunmak isteriz.

PERSONEL SERVİS TAŞIMACILIĞI


Personel taşımacılığında seçkin ve profesyonel bir kadroya sahip olan firmamız bünyesinde mevcut araç filosu ve yeterlilik sertifikalarına sahip konularında uzman, deneyimli personeli ile profesyonel olarak hizmet sunmaktadır.
TourDay Turizm saygınlığı güvenirliği dünya standartlarına uygun hizmet vermeyi ve insanlara karşı sorumlulukları yerine getirmeyi vazifesi olarak görmektedir.

Açacağınız Taşımacılık ihalelerine katkıda bulunmak isteriz.

TourDay Turizm Personel taşıma faaliyetlerinde kullandığı araç ve aksesuarların, çevreye zarar vermesini engellemek ile yükümlüdür. Kurumsal iş yapış tarzımız ve kalitemiz ile müşterilerin, TourDay Turizm’i güvenli, dakik, konforlu, istikrarlı ve ileri teknolojiyi kullanan bir firma olarak algılamalarını ve müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimlerin, potansiyel yeni müşterilerimize referans olmasını sağlamak için çalışmaktayız.
Personel adres listeleri tarafımıza iletildiği takdirde deneyimli elemanlarımız tarafından yapılacak ücretsiz güzergâh çalışması sonucunda maliyet, personel memnuniyeti ve güzergâh kısalığı bakımından ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaya hazır olduğumuzu bildirmek isteriz.
TourDay Turizm olarak sunmuş olduğumuz Personel Taşımacılığı hizmetinin bir ayrıcalık değil, bir standart olduğunu düşünmekteyiz.

VİP TURİZM TAŞIMACILIĞI


TourDay Turizm olarak Siz değeri müşterilerimizin yurtiçi ve yurt dışından gelecek özel misafirlerinizi, üst düzey yöneticilerinizi, sanatçı misafirlerinizi havalimanı veya firmadan özel donanımlı son model araçlarımızla ve profesyonel sürücülerimizle başlayan organizasyon sizlerin vereceği program doğrultusunda TourDayTurizm kalitesi ve ciddiyetiyle sizin adınıza olması gerektiği gibi yerine getirilir.


Siz Hayal edin, biz de uzun yıllara dayanan geçmişimizden bu güne gelen tecrübelerimiz ile hayallerinizi gerçekleştirelim.
Sizin için önemli olan her şey bizim görevimizdir. Kuruluşumuzun ilk gününden beri, profesyonel iş anlayışımız, uzman kadromuz, yenilikçi yaklaşımlarımız ile hizmet vermiş olup tecrübeli ve deneyimli personelimiz ile size en iyi hizmeti sunmayı amaç edindik.

Siz Hayal edin, biz de uzun yıllara dayanan geçmişimizden bu güne gelen tecrübelerimiz ile hayallerinizi gerçekleştirelim.
Sizin için önemli olan her şey bizim görevimizdir. Kuruluşumuzun ilk gününden beri, profesyonel iş anlayışımız, uzman kadromuz, yenilikçi yaklaşımlarımız ile hizmet vermiş olup tecrübeli ve deneyimli personelimiz ile size en iyi hizmeti sunmayı amaç edindik.


TEMİZLİK HİZMETLERİ


OFİS BÜRO İŞ YERİ TEMİZLİĞİ

Tourday Temizlik olarak bizler müşterilerimizin ofislerini önemsiyor, temiz, sağlıklı bir ofis ortamı garanti ediyoruz.

EV
TEMİZLİĞİ

Ev Temizlik hizmetimiz dolu ev temizliği ve boş ev temizlik hizmeti olarak iki şekilde yapılmaktadır. Her iki durumda da en yüksek verimi sağlamak amacındayız.

OKUL
TEMİZLİĞİ

Çocuklarımız geleceğimizdir. İyi eğitim veriyor olmanın yetmemesi ile birlikte okul yönetimi bu temizliği en iyi yapacak ve hijyen sağlayacak ekibi seçmelidir.

SİTE
TEMİZLİĞİ

Site temizliği özel bir programlamaya ihtiyaç duyar. İçten dışa veya dıştan bir temizlik planlaması yaparak, siteye ait her bir organın ele alınması gerekiyor.

APARTMAN & MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Girdiğinizde mis gibi kokan ve temiz görüntüsü ile de insanın içini ferahlatan apartmanlarda yaşamak bütün insanların isteğidir. Bunun için kullanılacak malzemeler özenle seçilmelidir.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

Taşınmadan önce inşaat sonrası temizlik işlerinde kullanılan malzeme ve deterjan yanlışlarından doğabilecek hasarları engellemek için profesyonel ekibimiz ile en iyi hizmeti sunmaktayız.

OTEL
TEMİZLİĞİ

Kuruluş amacımız; Turizm sektörüne yeni dinamik bir anlayış getirip en iyi hizmeti, deneyimli personellerimizle en uygun şartlarda sunmaktır.

SÖZLEŞMELİ PERSONEL TEMİNİ

Sizin için seçtiğimiz çalışanlarımız, sizi en iyi şekilde temsil ettiğimiz ve kurum kültürünüze en uygun eşleştirmeyi yaptığımız için sizinle uzun soluklu bir yolculuğa çıkacaklardır.

Bizimle tanışmadan karar vermeyin...