Neden Tourday...


Kuruluş amacımız faaliyet gösterdiğiz sektörlerde Yeni Dinamik bir anlayış getirip en iyi hizmeti, deneyimli personellerimizle en uygun şartları sunmaktır.

TourDay; saygınlığı, güvenirliği dünya standartlarına uygun hizmet vermeyi ve insanlara karşı sorumlulukları yerine getirmeyi vazifesi görmektedir. Müşteri istek ve beklentilerini karşılayarak Müşteri Memnuniyetini en üst seviyede tutmak; Şikâyet - öneri takip sistemimizi etkili ve verimli kılarak sektörde öncü olmak TourDay için vazgeçilmez bir amaçtır.

Becerilerimiz

Yaptığımız hizmet sonucunda almış olduğumuz başarı oranlarımız.

İnsan Kaynaklığı Danışmanlığı

95

Öğrenci Taşımacılığı

90%

Personel Taşımacılığı

90%
Müşterilerimizin her tür bilgiye kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlayarak, etkin ve güvenilir hizmet sunmalarını, iş performanslarını arttırırken maliyetlerini düşürmelerini ve zamandan tasarruf etmelerini sağlamak. Güvenilirlik, Gizlilik, Verilen söze sadık kalmak, Ekip ruhu ile çalışmak, Müşterilerimizin beklentilerine cevap vermek, Kaliteyi benimseyen personelimiz ile kaliteli hizmet vermek en büyük amacımız...
Bilgi yönetimi alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak. Sürekli Gelişme" ve "Hizmette Kalite" prensipleri doğrultusunda kuruluşumuzun sektöründe Öncü, Lider ve Saygın bir Şirketi olmasını hedefliyoruz.
Kurumsal iş yapış tarzımız ve kalitemizle müşterilerin, TourDay güvenli, dakik, konforlu, istikrarlı ve ileri teknolojiyi kullanan bir firma olarak algılamalarını ve müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimlerin, potansiyel yeni müşterilerimize referans olmasını sağlamak için çalışmaktayız.
Yaşanabilir ve Sürdürülebilir bir çevreye katkı yapabilmek, olası tehlikeleri ve risklerini kontrol altına almayı, katlanılabilir seviyeye indirmek veya yok etmek amacıyla gerekli tedbirleri almak TourDay için vazgeçilmez bir amaçtır.
TourDay çevreye zarar vermesini engellemek ile yükümlüdür.


Bizimle tanışmadan karar vermeyin...